GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tillbringare 12575246

nr 1257 5246

Tillbringare

3 st, England. Höjd: 22-26 cm

Kondition: nagg, krackeleringar

måndag 27 maj 2019
kl 18:43:29